Курси It-рекрутингу Онлайн Навчання It Recruitment У Києві З Працевлаштуванням

Жили вони довго і щасливо, працювали та розвивалися разом. Жодних конфліктів, зіпсованих нервів і зірваних дедлайнів. Коротко кажучи, компанії не обійтися без класного рекрутера. IT-рекрутер — це фахівець з наймання технічних фахівців в IT. Завдання цього фахівця — зоптимізувати процес наймання, зробити його швидким та ефективнішим.

Приготуйтеся зануритися в рекрутмент в IT повністю, оскільки онлайн-курс складається з 22 занять, а офлайн-курс – з 30 занять. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. Не завжди компанії потрібні рок-зірки, іноді просто потрібна людина, здатна вирішити поточну біль і поліпшити процеси. Хороший спеціаліст може оцінити можливість задоволення потреби в людях за рахунок уже наявних співробітників.

Де можна працювати IT-рекрутером

Вимоги можуть відрізнятися в різних містах, вони залежать від обов’язків, домену, бізнес-моделі та типу компанії. В IT-рекрутингу не потрібно володіти мовами програмування або бути технічними експертами в будь-якій сфері. Але важливо мати «‎технічну грамотність», розуміти цикл розробки, класифікацію мов програмування, основні фреймворки та бібліотеки.

Програма Курсу

Рекрутер (recruiter) — проводить усі етапи відбору, співбесіди, презентує умови співпраці та офер. В залежності від досвіду рекрутери бувають рівнів джуніор, мідл та сеньйор. У 2021 ми трансформували нашу Школу і представили короткі “crash-курси” для тих, кому ну дуже хочеться почати роботу IT-рекрутером. IT-рекрутингове агентство Indigo на ринку з 2007 року. Сьогодні, коли ми говоримо про Indigo, ми згадуємо їх спеціалізацію на складних вакансіях C-level, організацію масштабних конференцій і школу IT-рекрутингу.